PASLAUGOS

ATVYKSIME Į JŪSŲ MUGĖ AR ŠVENTĖ
Įsivaizduokite meduolį, kuris ne tik skaniai žavisi jūsų skonio ląstelėmis, bet ir pasakoja jūsų istoriją. Mes kuriame unikalius meduolius, kurie atspindi jūsų asmeninę žinutę: tai gali būti jūsų įmonės logo, širdžiai brangus užrašas ar net individualus piešinys. Šie ypatingi saldumynai tampa neatsiejama dalimi įvairiausių švenčių: nuo vestuvių ir gimtadienių iki Kalėdų ir pirmosios Komunijos. O galbūt svajojate apie meduolį neįprastos formos ar dydžio? Mūsų kūrybinė komanda yra čia, kad padėtų jūsų svajonei tapti tikrove. Pasidalinkite su mumis savo idėjomis, o mes užtikrinsime, kad jos virstų nepakartojamais saldumynais!
IŠVYKSTAMOSIOS EDUKACIJOS
Ar planuojate šventę ar mugę ir norite pridėti šiek tiek magijos bei kūrybiškumo? Kvieskite mus, ir mes paversime jūsų renginį į neįprastą patirtį, organizuodami meduolių dekoravimo dirbtuves! Tiek mažiesiems, tiek suaugusiems - mums patinka kurti kartu. Vaikams puikiai tinka edukacinės dirbtuvės mokyklose ar darželiuose, o suaugusieji gali mėgautis šia kūrybine veikla darbo vietoje, kooperatyvuose ar bet kurioje kitos šventėje. Pasitelkite mus ir pridėkite šiek tiek saldaus meniškumo į jūsų renginį!
MEDUOLIAI JŪSŲ ŠVENTEI

Planuojate šventę ar įspūdingą mugę ir svajojate nustebinti svečius ne tik puikia atmosfera, bet ir išskirtiniais skanėstais? Mūsų meduoliai – tai ne tik saldumynas, bet ir šventės akcentas! Sukursime jums unikalius meduolius, atspindinčius jūsų šventės esmę, ir padėsime jais pavaišinti jūsų svečius. Pasitikėkite mūsų meistriškumu ir leiskite jūsų šventei įgyti dar daugiau spalvų ir skonių!

DIDMENA
Ar svajojate atnaujinti savo prekių asortimentą arba žengti pirmuosius žingsnius prekybos pasaulyje? Įsivaizduokite, kaip jūsų lentynose švyti mūsų rankų darbo meduoliai ir kiti proginiai gaminiai, kurie ne tik pritrauks klientų dėmesį, bet ir paskatins juos sugrįžti vėl. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis, ir kartu aptarsime visus detales, nuo sąlygų iki kainų, kad jūsų verslas žengtų tik į priekį!